Webinar o działalności nierejestrowanej
Zapisz się na webinar o działalności nierejestrowanej, by przekonać się, czy „firma na próbę” to dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Możesz też otrzymać ode mnie pomoc przy zakładaniu firmy, a następnie wziąć udział w innych szkoleniach, polecam np. kurs powadzenia małej firmy. Jednak póki co podczas webinaru o „firmach na próbę” dowiesz się m.in., jakie prawa i obowiązki wynikają z prowadzenia tego typu drobnej działalności – nietypowej, bo w końcu przecież zarobkowej, ciągłej i zorganizowanej, a jednak bez konieczności wpisu do CEIDG.
Co to ta „działalność drobna” i kto na tym korzysta?
Masz w sobie od dziecka „ten przedsiębiorczy dryg” i marzysz o niezależnym źródle dochodu, ale nie prowadziłeś jeszcze działalności gospodarczej, bo na samą myśl o zarejestrowaniu firmy zaczynasz pocić się z nerwów? Drżą Ci ręce, gdy ktoś opowiada o zawiłościach i kruczkach w prawie podatkowym? A może włos jeży Ci się na głowie nawet na sam dźwięk słowa „księgowa”? Jeśli zgodzisz się również z tym, że jesteś osobą, która chciałaby zarabiać chociaż połowę minimalnej krajowej na swoich szczególnych kompetencjach (np. zdolnościach manualnych), działalność nierejestrowa może okazać się doskonałym wyjściem dla kogoś takiego, jak Ty.
Program webinaru – wszystko o „firmie na próbę”
Zdobądź wiedzę o „firmie na próbę” – jak zarabiać legalnie do 1400 zł miesięcznie bez rejestrowania firmy, by podreperować swój domowy budżet. Jeśli rozważasz tę opcję, to z pewnością więc zastanawiasz się: „w czym tkwi haczyk?”.
Program webinaru o działalności nierejestrowanej przewiduje omówienie m.in. następujących zagadnień:
- co to jest działalność nierejestrowana (nieewidencjonowana);
- co zrobić, by drobne działania zarobkowe uzyskały status „firmy na próbę”;
- co sprawia, że „firma na próbę” jest dobrą opcją dla osób, które jeszcze nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej;
- ile można zarabiać na działalności nierejestrowej, zwanej też „nisko dochodową” i w jakiej sytuacji masz obowiązek zgłosić ją do CEIDG;
- czy drobny przedsiębiorca musi (a jeśli tak, to na jakich warunkach):
- ewidencjonować przychody,
- płacić składki do ZUS,
- uiszczać podatki (VAT i do US),
- dysponować kasą fiskalną;
- jak uniknąć podstawowych błędów przy prowadzeniu działalności nierejestrowej.
Zapraszam do zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu online oraz rezerwowania terminów konsultacji indywidualnych. Podczas spotkania z chęcią omówię np. wszelkie wady i zalety „firmy na próbę”.
- Cena za 30 min. konsultacji indywidualnej: 80,00 zł
- Cena za szkolenie online na żywo: 40,00 zł (min. 6 osób, max. 10 osób)